Select dla Ciebie

Nikt nie chciałby mówić płynnie w języku obcym, gdyby nie oznaczało to, że będzie mógł porozmawiać z innymi, przeczytać książkę lub obejrzeć film w tym języku. Nie uczymy się języka po to, by go znać ale by się za jego pomocą komunikować. To ta prawda stanowi podstawę misji Select – uczyć języka tak by go używać a nie tylko znać.

Nasi trenerzy dobierają i przygotowują materiały szkoleniowe odpowiadające optymalnie prowadzonej przez nich grupie uczestników. Jeśli masz już dość uczenia się języka i chcesz się go wreszcie nauczyć, Select Training Solutions ma dla Ciebie dwie propozycje.

Nauka języka holenderskiego to Twoje marzenie? Przyjdź do Select, a pomożemy Ci je spełnić. Interesuje Cię kurs francuskiegokurs hiszpańskiegokurs włoskiegokurs języka niemieckiegokurs języka rosyjskiego? Nauczymy Cię każdego z nich i wielu innych.

1Szkolenia grupowe

Więcej

Niektórzy z nas pracują wydajniej jako część grupy. Możemy dzielić się wtedy naszą wiedzą i doświadczeniem, wspieramy się wzajemnie. Czasem jest też po prostu miło poznać nowych ludzi. Nasze szkolenia grupowe zorientowane są na maksymalną efektywność. Trenerzy, współpracując z uczestnikami, starają się przygotować interesujący, skuteczny i najlepiej dopasowany do potrzeb grupy program zajęć. Nasz Doradca ds Klienta zadba o to, żeby zajęcia odbywały się w miejscu i czasie odpowiednim dla wszystkich uczestników a Koordynator ds akademickich nadzorował będzie realizację zajęć i postępy wszystkich uczestniczących w nim osób. Select zapewnia i dostarcza wszystkie materiały wykorzystywane podczas szkolenia.

Formularz zapisu na zajęcia grupowe

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym Client Support:

nr tel.: +48 501 212 013, email: select@select-solutions.pl

 

test Test języka angielskiego

 

2„One to One” czyli zajęcia indywidualne

Więcej

W końcu Twoje postępy językowe traktowane będą z uwagą, na jaką zasługują. Po konsultacjach z Doradcą ds Klienta zdefiniujemy Twoje potrzeby językowe i sprawdzimy dokładnie poziom zaawansowania językowego. Wybrany przez nas trener przygotuje specjalny program indywidualnego szkolenia językowego. Program uwzględni słownictwo i funkcje językowe Tobie przydatne i wybierze zakres tematyczny, który dla Ciebie jest interesujący i Tobie potrzebny. Zajęcia realizowane będą w miejscu i czasie wybranym przez Ciebie. Przez cały czas trwania szkolenia masz bieżący kontakt z trenerem i możesz wpływać na profil zajęć. Znajdujesz się także pod opieką Doradcy ds Klienta i Koordynatora ds akademickich. Select zapewnia i dostarcza wszystkie materiały wykorzystywane podczas szkolenia.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

nr tel.: +48 501 212 013, email: select@select-solutions.pl

 

test Wypełnij test online

 

3Zajęcia wakacyjne

Więcej

WAKACYJNE SPOTKANIA JĘZYKOWE

Kursy zaplanowano jako sekwencję spotkań, z których każde stanowi spójną całość obejmującą jeden temat, nastawioną na rozmowę oraz poszerzanie słownictwa. Dziedziny dobrano tak by każdy znalazł coś dla siebie. Oferujemy dwa rodzaje kursów:

KURS OGÓLNY – TAKE A STEP UP

Jednomiesięczny kurs, w trakcie którego możesz szybko podnieść swoje umiejętności językowe. Z naszymi lektorami udoskonalisz płynność wypowiedzi i poznasz nowe słownictwo z zakresu języka ogólnego oraz języka biznesu. W czasie trwającego 24 godziny kursu poznasz tematy i weźmiesz udział w dyskusjach, które są interesujące, zachęcające, a przede wszystkim – dobrane odpowiednio dla Ciebie.

 

 • ANGIELSKI / NIEMIECKI / FRANCUSKI / HISZPAŃSKI
 • Wszystkie poziomy zaawansowania do wyboru
 • Jedna edycja obejmuje 24 godziny dydaktyczne

 

Dowiedz się więcej: select@select-solutions.pl, 501 212 013

 

CAREER WORKSHOP – ENGLISH FOR INTERNATIONAL ACCOUNTING, FINANCE AND HR

Jeśli jesteś pracownikiem międzynarodowej korporacji i stykasz się na co dzień z tematyką księgowości, finansów lub HR, jest to kurs dedykowany specjalnie dla Ciebie! Nasi lektorzy zwrócą szczególną uwagę na poprawienie Twoich umiejętności mówienia i pisania z wykorzystaniem języka branżowego. Dzięki temu jednomiesięczny kurs, składający się z 24 godzin dydaktycznych da Ci pewność, że będziesz w stanie lepiej komunikować się z klientem przez telefon, poprawnie formułować maile, poprawisz efektywność w kontaktach ze współpracownikami, kontrahentami czy
menadżerami.

 

 • ANGIELSKI
 • Poziomy do wybory: średniozaawansowany i zaawansowany
 • Jedna edycja obejmuje 24 godziny dydaktyczne

 

Dowiedz się więcej: select@select-solutions.pl, 501 212 013

 

Organizacja zajęć

 • Zajęcia 2 razy w tygodniu po 3 godziny lekcyjne (łącznie 24 godziny zajęć)
 • Dwie edycje: Lipiec – rozpoczęcie od drugiego tygodnia lipcaSierpień – rozpoczęcie od drugiego tygodnia sierpnia
 • Miejsce: Select Training Solutions, Życzkowskiego 14, Kraków

 

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE:

 • Materiały szkoleniowe w cenie zajęć
 • Liczba osób w grupie – od 5 do 10
 • Certyfikat ukończenia zajęć
 • Zniżki dla wszystkich, którzy zaproszą dodatkową osobę na zajęcia

 

Zapraszamy do rozmowy z naszym Administration Specialist i zgłoszenia uczestnictwa:

nr tel.: +48 501 212 013, email: select@select-solutions.pl

 

test Wypełnij test online

4SELECT profilowany

Więcej

Pakiet „Select Language for Specific Purposes” to szkolenia profilowane dla konkretnej branży. Program zajęć i materiał realizowany w trakcie szkolenia mają na celu usprawnienie pracy uczestników i podniesienie jakości ich pracy a co za tym idzie również zwiększenie generowanych przez nich zysków.

Charakterystyczne dla Select Training Solutions podejście do nauczania języków oparte na zdefiniowaniu konkretnych potrzeb, ustaleniu priorytetów uczestników i na tej podstawie opracowaniu optymalnego dla nich programu szkolenia, znajduje swoje najlepsze odbicie w tym rodzaju kursów – idealnie dopasowanych do potrzeb uczestników. Skuteczność naszych szkoleń profilowanych potwierdziła się już wielokrotnie na przestrzeni ostatnich 10 lat. Select Training Solutions przygotowuje profilowane szkolenia językowe, podczas których uczestnicy od samego początku poznają wyrażenia i struktury językowe, które mogą wykorzystać w praktyce bezpośrednio po zajęciach. Tematyka zajęć w całości dotyczy ich pracy zawodowej. Optymalizuje to zarówno wydajność jak i jakość szkolenia.

Select Training Solutions z sukcesem prowadziło dotychczas szkolenia profilowane dla zarządców nieruchomości, taksówkarzy, księgowych, sprzedawców, pracowników lotniska, branży hotelarskiej, gastronomicznej i innych.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji i zorganizowania szkolenia w Twojej branży, prosimy o kontakt:

pod nr tel.: +48 501 212 013, email: select@select-solutions.pl

test Wypełnij test online

5SELECT dla studentów

Więcej

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, Select Training Solutions przygotował program zaspakajający potrzeby studentów Krakowskich uczelni wyższych. Łączenie studiów, życia rodzinnego i przygotowania do kariery zawodowej z uczeniem się języków obcych może być trudne. Dlatego właśnie Select nawiązał współpracę z samorządami studenckimi największych Krakowskich uczelni oferując profesjonalne i nowatorskie kursy językowe dla studentów na terenie ich uczelni.

 

W chwili obecnej Select Training Solutions współpracuje z następującymi uczelniami wyższymi:

 • Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
 • Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
 • Uniwersytet Papieski m. Jana Pawła II w Krakowie
 • Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha W Krakowie

 

Jeśli chciałbyś/ chciałabyś dołączyć do grupy na Twojej uczelni lub jeśli chesz by Twój samorząd studencki nawiązał z nami współpracę, skontaktuj się z nami:

pod nr tel.: +48 501 212 013, email: select@select-solutions.pl

 

Współpracujemy również z największą organizacją studencką na świecie Aiesec, która jest obecna w ponad 110 krajach oraz zrzesza ponad 60 000 członków – prowadzimy dla Aiesec’u testy językowe, mające na celu sprawdzenie kwalifikacji językowych młodych osób chcących odbyć praktyki zagraniczne.

test Wypełnij test online

6Uczestnicy szkoleń o nas

Więcej

A oto co mówią o nas uczestnicy szkoleń:

 • „Lektorka jest świetna: bardzo sympatyczna, bardzo dobrze przygotowana do lekcji i umiejętnie przekazująca wiedzę. Lekcje i materiały są zróżnicowane i ciekawe.”
 • “The best English classes I have ever attended. Nice and friendly atmosphere, interesting topics. Always well prepared.”
 • “I find the English classes interesting, well prepared and engaging. The atmosphere during the classes is very friendly and relaxed; the teacher tries to make sure everyone is active. What I value mostly is the focus on the vocabulary, pronunciation and speaking skills rather than on grammar.”
 • „Jak dla mnie super, sposób prowadzenia zajęć mi się podoba. Szczególnie, że każdą lekcję utrwalamy tydzień później, dzięki temu wiedza nie ginie. Poza tym pani jest sympatyczna, w fajny sposób angażuję grupę i nie onieśmiela, co też jest dla mnie ważne.”
 • “I think our German teacher is very good. At the beginning of classes, she asked us what we wanted to do during our meetings – and she has adapted our requirements for classes. During our meetings we read and listen to texts, discuss some important (work related) issues, have conversations, do some grammatical exercises, always learn some new words etc.- it is never boring.”
 • „Ogólnie bardzo pozytywnie oceniam zaangażowanie i wiedzę lektora. Zawsze jest świetnie przygotowany do zajęć i umie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania.”