Select dla biznesu

Select Training Solutions powstał w 2002 roku w Krakowie. Od początku naszej aktywności na rynku realizujmy efektywne, profilowane do potrzeb klienta szkolenia językowe dla firm działających w małopolskim środowisku biznesowym. Dziś, 17 lat później, wciąż rozwijamy się i zmieniamy razem z odbiorcami naszych produktów, dostarczając innowacyjnych, odpowiednio dobranych a przede wszystkim efektywnych rozwiązań dla biznesu.

Nasza pozycja partnera w biznesie dla naszych klientów, pozwoliła nam uzyskać wgląd w ich codzienną pracę i wyzwania. Ta wiedza zaowocowała rozszerzeniem profilu naszej działalności tak by móc spełniać aktualne potrzeby rynku. Obecnie w naszej ofercie znajdują się nie tylko szkolenia językowe (np. angielski biznesowy),  ale również szeroka gama szkoleń miękkich realizowanych w językach obcych.

Przez ostatnie 17 lat Select współpracował z największymi przedsiębiorstwami działającymi na terenie Krakowa, wspomagając je w wielu projektach o międzynarodowym zasięgu. To właśnie ta bliska współpraca już w fazie projektowania szkoleń i stały nadzór nad ich realizacją powodują, że Select Training Solutions niezmiennie pozostaje istotnym i skutecznym partnerem w doskonaleniu jakości pracy.

W Select Training Solutions każde szkolenie przygotowywane jest indywidualnie, w oparciu o zdefiniowane potrzeby danego klienta.

Oferujemy również stały pakiet szkoleń, których profil opracowany został dla szerszej grupy odbiorców.

Poniżej znajdą Państwo wykaz naszych najbardziej popularnych szkoleń:

1Szkolenia językowe dla biznesu

Więcej

Pakiet obejmuje:

  • Ogólne szkolenia językowe,
  • Profilowane szkolenia językowe,
  • Szkolenia intensywne,
  • Szkolenia indywidualne,
  • Konwersacje.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym Client Manager:

Dorota Sadłoń-Byrne, nr tel.: 603 034 868, email: dsadlon@select-solutions.pl

2Szkolenia z umiejętności biznesowych

Więcej

Szkolenia realizowane są w wybranym języku obcym.

Written Business Correspondence

Analizując znaczenie e-maili w środowisku biznesu, dostrzegliśmy oczywiste korzyści płynące z efektywnego ich konstruowania. Proponowany przez nas trening uczy jak komponować e-mail tak, by jego odbiorca poświęcił mu odpowiednią uwagę i zareagował na niego w pożądany przez nas sposób, w pożądanym przez nas czasie. Szkolenie uczy jak e-mail wykorzystywać jako wspomagające narzędzie pracy a nie tylko sposób komunikacji.

 

LETS-Language Enhancement for Telephone Speaking

Szkolenie przewidziane dla nowych pracowników w organizacji, których rola w znacznej mierze opiera się na kontakcie telefonicznym w realizowanych projektach międzynarodowych. Proponowany przez nas trening uczy jak przez telefon rozmawiać efektywnie z klientami i partnerami w biznesie. Szkolenie obejmuje następujące moduły tematyczne: definiowanie i omawianie problemu, skuteczne prowadzenie rozmowy, radzenie sobie z tzw. klientem trudnym, podstawy NLP oraz efektywne podsumowanie rozmowy.

Trening w dużej części skupia się wokół symulacji rozmów telefonicznych, z wykorzystaniem zagadnień z rzeczywistego środowiska pracy uczestników, z którymi na codzień mają do czynienia. W efekcie, szkolenie skraca czas przeprowadzanych rozmów telefonicznych i jednocześnie zwiększa ich efektywność. Zapewnia tym samym większą satysfakcję klientów ze względu na obsługę wyższej jakości.

 

Effective Business Communication

Oferowany pakiet szkoleń usprawnia komunikację pomiędzy pracownikami zajmującymi równoległe stanowiska ale także między przełożonym i podwładnymi. Szkolenia pokazują jak efektywnie komunikować się za pomocą e-maili, przez telefon, podczas spotkań i prezentacji. Uczestnicy uczą się zarządzać procesem komunikacji, dobierać odpowiedni do sytuacji kanał komunikacyjny a także pobudzać pożądaną reakcję ze strony odbiorcy.

 

Effective Client Management

Trening koncentruje się na zbudowaniu i/lub utrzymaniu dobrych relacji z klientem, co w organizacjach zarządzanych zdalnie nie zawsze jest łatwe. Uczestnicy uczą się odpowiedniego priorytetyzowania zadań i skutecznego zarządzania czasem, poznają sposoby rozwiązywania konfliktów, przekazywania negatywnych wiadomości a także budowania bliskiego kontaktu z klientem.

 

New Leaders

To rozwiązanie opracowane z myślą o wsparciu osób zarządzających zespołem pracowników, zainteresowanych doskonaleniem zawodowym ale nie mogących pozwolić sobie na zakłócanie płynności pracy. Poprzez innowacyjny “on-site coaching” oferujemy teraz taką możliwość . Select przydziela uczestnikowi szkolenia trenera, który omawia z nim kluczowe dla niego obszary działalności a następnie pomaga je usprawnić. Sesje coachingowe mogą odbywać się w salach Select, w miejscu pracy uczestnika lub za pośrednictwem telekonferencji – zależnie od życzenia klienta.
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym Client Manager:

Dorota Sadłoń-Byrne, nr tel.: 603 034 868, email: dsadlon@select-solutions.pl

3Coaching na stanowisku pracy

Więcej

To unikatowe a zarazem innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia wyraźny wzrost wydajności w zespole pracowników i realizację zadań zgodnie z wyznaczonymi standardami, rozwijając jednocześnie relacje partnerskie wśród pracowników.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym Client Manager:

Dorota Sadłoń-Byrne, nr tel.: 603 034 868, email: dsadlon@select-solutions.pl

4Wyjazdy motywacyjne

Więcej

Incentive Training Travel

Select Training Solutions oferuje również cieszące się coraz większym zainteresowaniem WYJAZDY MOTYWACYJNE.

Kreatywni, twórczy i pełni zapału i zaangażowania pracownicy są „skarbem” każdej firmy, a zauważanie ich wkładu i mądre nagradzanie to najlepsza z możliwych inwestycji.

Ten projekt jest doskonałą okazją, aby pokazać zarówno starszym i młodszym członkom i kierownikom zespołu, że ich rozwój jest niezwykle istotny a ich wkład i starania – zauważane.

Uczestnicy spędzają tydzień w centrum Dublina i podczas tego czasu aktywnie uczestniczą w 20 godzinach szkoleń i warsztatów, których celem jest zwiększenie efektywności działań w pracy, jak i poprawa sposobu zarządzania personelem, komunikacji z współpracownikami oraz zwierzchnikami.

Podczas kiedy popołudnia mijają na zwiedzaniu miasta, poranne sesje pomagają uświadomić uczestnikom wagę komunikacji interpersonalnej, ukazują, w jaki sposób właściwa komunikacja może mieć wpływ na przebieg danej sprawy czy projektu i jak najlepiej stosować w praktyce metody komunikacji, by zapewnić najlepsze wyniki, utrzymując jednocześnie zdrowe relacje biznesowe.

 

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym Client Manager:

Dorota Sadłoń-Byrne, nr tel.: 603 034 868, email: dsadlon@select-solutions.pl

5Tłumaczenia

Więcej

Select oferuje usługi tłumaczeniowe i korekty tekstu w szerokiej gamie języków obcych.

Dzięki bliskiej współpracy z wieloma przedsiębiorstwami rozumiemy rzeczywiste potrzeby tłumaczeniowe środowiska biznesu. Realizujemy zlecenia w wielu językach obcych a liczba tłumaczy, z którymi współpracujemy, umożliwia nam wykonywanie zleceń w bardzo różnorodnych dziedzinach, takich jak inżynieria, IT, prawo, marketing, literatura.

Stosowane przez nas procedury zapewniają realizację zlecenia w maksymalnie krótkim czasie, gwarantując jednocześnie utrzymanie wysokiej jakości tłumaczonego tekstu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub wyceny zlecenia, prosimy o kontakt z nami:

nr tel.: +48 501 212 013, email: select@select-solutions.pl

6Personal Consulting

Więcej

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym, co w połączeniu z ich wiedzą na temat komunikacji daje im możliwość doradzania, coachingu i oferowania pomocy w wielu dziedzinach zarządzania ludźmi w biznesie. Czy to w kontakcie z klientami, dostawcami, podwładnymi czy też przełożonymi, nasi konsultanci pomogą wypracować lepsze relacje i model współpracy poprzez zastosowanie adekwatnych środków i sposobów komunikacji.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym Client Manager:

Dorota Sadłoń-Byrne, tel.: 603 034 868, email: dsadlon@select-solutions.pl